6 Niedziela Zwykła – 13.02.2022 R.

– w poniedziałek Święto Św. Cyryla i Metodego – patronów Europy

– w środę 3 miesiąca – nabożeństwo do Św. Józefa

– w piątek, 3 miesiąca – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

1. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Iwony Sowa, Małgorzaty Sowa i Małgorzaty Oczoś. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Elżbiety Tereszkiewicz i Sabiny Wąsowicz.
  2. Przypominam, że w związku z budową mostu na Obszarach wykonawca informuje, że w dniu 02. (poniedziałek) most i droga dojazdowa będą zamknięte od godziny 800 do późnych godzin popołudniowych.
  3. Główny Urząd Nadzoru Budowlanego przypomina o obowiązku złożenia deklaracji o źródłach ogrzewania budynków. Deklarację muszą złożyć właściciele lub zarządcy budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, w których znajduje się źródło ciepła (piec lub inne urządzenie grzewcze). Deklarację można złożyć na dwa sposoby – elektronicznie lub w formie papierowej w Urzędzie Miasta lub Gminy. Szczegóły znajdują się na ulotce.
  4. Caritas Diecezji Rzeszowskiej przesłała ulotki z informacją o 1% podatku na „Caritas Bliźni w Potrzebie”, prosząc o wsparcie.