1 Niedziela Wielkiego postu – 06 .03.2022 R.

1. Dziś 1 nadziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie Gorzkie Żale i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. We wtorek będziemy się modlić za wszystkie kobiety w dniu ich święta.
  3. W przyszłą niedzielę dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami – Ad Gentes – do narodów. Zbiórka do puszek dla misjonarzy.
  4. Do piątku Nowenna do Św. Andrzeja Boboli o powołania kapłańskie i zakonne oraz o pokój na Ukrainie. Od czwartku nowenna do Św. Józefa.
  5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 1700.
  6. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty rodzinom pań: Beaty Paluch – Czajkowskiej i Moniki Pieniążek. W tym tygodniu do sprzątania proszę rodziny pań: Natalii Woźniak i Sylwii Wnętrzak.
  7. Razem z Zespołem Caritas dziękujemy bardzo za składane dary rzeczowe i ofiary pieniężne dla uchodźców z Ukrainy w kwocie 5400,50 gr. Bóg zapłać!
  8. Od dziś w kościele w Tyczynie rozpoczynają się dekanalne katechezy przedmałżeńskie.