Wniebowstąpienie Pańskie – 29.05.2022 r. – Ogłoszenia.

1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – odpust parafialny, a także Gminne obchody Dnia Strażaka połączone z poświęceniem wozu bojowego i rocznica I Komunii Św. dzieci klasy IV.
  2. We wtorek zakończenie nabożeństw majowych.
  3. Od środy rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe.
  4. W tym tygodniu 1 czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 1730.
  5. W sobotę Msza Św. przy kapliczce na Łanach. Zachęcam do nawiedzenia tego zakątka naszej parafii i udziału we Mszy św.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  7. Dziękuję bardzo rodzicom i młodzieży, która przyjęła sakrament bierzmowania za złożoną ofiarę na dar ołtarza. Ofiara wsparła zakup kropielnicy. Bóg zapłać!
  8. Rodzicom dzieci rocznicowych dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i dekorację kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu do sprzątania kościoła proszę rodziny pań: Teresy Synoś i Renaty Rząsa.