Uroczystość Zesłania Ducha Św. – 05.06.2022 r.

1. Dziś 1 niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Dziś kończy się Okres Wielkanocny.
  3. W Poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła.
  4. W środę wsp. Św. Jadwigi Królowej.
  5. W Czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  6. W sobotę wsp. Św. Barnaby Apostoła.
  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Odpust w Tyczynie.
  8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na modernizację domu rekolekcyjnego dla młodzieży w Rzeszowie.
  9. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła, kwiaty umajenie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Teresy Synoś i Renaty Rząsa. W tym tygodniu proszę rodziny pań: Beaty Czaja i Renaty Gazdowicz.
  10. Caritas Diecezji Rzeszowskiej włączając się w ogólnopolską akcję pomocy dla Ukrainy przekazał kartony, które można zabrać do domu i zapełnić produktami. Propozycje produktów znajdują się za załączonej liście. Po zebraniu produktów proszę przynieść kartony do kościoła. Zostaną dostarczone do Caritas, która przekaże je na Ukrainę.
  11. Msze św. i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 1800.