Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 12.06.2022r. – Ogłoszenia

1. Dziś niedziela Trójcy Przenajświętszej – odpust w Tyczynie.
  2. W Poniedziałek – wsp. Św. Antoniego.
  3. We wtorek – wsp Bł. Michała Kozala.
  4. W Czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało.

Po sumie procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy. Zachęcam dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia nie tylko w Boże Ciało, ale przez całą oktawę. Rodziców i starszych proszę by pomogli dzieciom uczestniczyć w oktawie. Podczas procesji proszę, aby dzieci sypiące kwiaty szły przed Najświętszym Sakramentem w dwóch rzędach tworząc szpaler tak jak ministranci. Jeśli trzeba to niech towarzyszy im jedno z rodziców, a nie cała rodzina. Dziękuję za zrozumienie.

1. O przygotowanie ołtarzy w środę o godz. 1700 proszę róże różańcowe, strażaków, ministrantów.
  2. W sobotę wsp. Św. Barnaby Apostoła.
  3. W Boże Ciało w parku sybiraków w Rzeszowie koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Szczegóły na plakacie.
  4. Dziś zbiórka do puszek na modernizację domu rekolekcyjnego dla młodzieży w Rzeszowie.
  5. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Beaty Czaja i Renaty Gazdowicz. W tym tygodniu proszę rodziny pań: Grażyny Borowiec i Justyny Stachów.
  6. 2 lipca Pielgrzymka nauczycieli i wychowawców do Częstochowy. Wyjazd organizuje ks. Marian z Tyczyna.