12 niedziela zwykła – 19.06.2022 r. – Ogłoszenia

1. W tym tygodniu:

– We wtorek  wsp. Św. Alojzego Gonzagi

– W czwartek – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela – przeniesiona ze względu na jutrzejszą uroczystość Serca Pana Jezusa oraz zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Błogosławieństwo dzieci, wianków, ziół i kwiatów.

– W piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

– Również w piątek zakończenie Roku Szkolnego. Msza św. na zakończenie roku o godz. 800. Zapraszam wszystkich uczniów nauczycieli, wychowawców i rodziców. O godz. 900 zakończenie w szkole.

– W sobotę – wsp. Niepokalanego Serca NMP.

1. Dziś 3 niedziela miesiąca. Rada Parafialna oczekuje na ofiary.
  2. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Grażyny Borowiec i Justyny Stachów. W tym tygodniu proszę rodziny pań: Małgorzaty Tereszkiewicz i Barbary Rożkiewicz.