17 Niedziela Zwykła – 24.07.2022 r. – Ogłoszenia

with Brak komentarzy
  1. Z okazji Św. Krzysztofa po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów.
  2. W liturgii tygodnia:

– w poniedziałek Święto Św. Jakuba Apostoła i Św. Krzysztofa

– we wtorek wsp. Św. Joachima i Anna Rodziców NMP

– w piątek wsp. Marty, Marii i Łazarza

  1. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom: Elżbiety Grzebyk, Małgorzaty Hałoń i Doroty Ciura. W tym tygodniu proszę rodziny państwa młodych.
  2. Burmistrz Gminy Tyczyn informuje, że nabór uzupełniający dla mieszkańców w zakresie wymiany źródeł ciepła na kotły gazowe i na biomasę odbędzie się w okresie od 1.08 – 30.09.2022 r. Dofinansowanie ze środków UE wynosi 85% kosztów kwalifikowanych. Wszystkie potrzebne informacje można uzyskać telefonicznie lub na stronie internetowej Gminy Tyczyn.