22 Niedziela zwykła – 28.08.2022 R. – OGŁOSZENIA

1. Dziś w Katedrze Rzeszowskiej – Dożynki Diecezjalne. Dziękuję bardzo delegacji naszej Parafii za udział w dożynkach.
  2. W przyszłą niedzielę na Jasnej Górze dzień ogólnopolskiego dziękczynienia za plony.

– w poniedziałek – wsp. Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela

– w czwartek 1 czwartek miesiąca – modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne i rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego. Zapraszam dzieci, nauczycieli i rodziców na Mszę Św. o godz. 800.

– W piątek 1 piątek miesiąca – spowiedź od godz. 1700. Dzieci i młodzież niech rozpoczną Nowy Rok Szkolny z Panem Bogiem przez spowiedź i komunię św.

Również w piątek przeżywać będziemy Nawiedzenie Figury Matki Bożej Fatimskiej. O godz. 900 powitanie figury Matki Bożej , Akt Zawierzenia i Msza Św. Później modlitwa i adoracja prywatna do godz. 1200. Następnie o godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia i ciąg dalszy prywatnej adoracji. O godz. 1800 Msza Św. i pożegnanie Figury Matki Bożej.

– w sobotę – 1 sobota miesiąca.

– w niedzielę – 1 niedziela miesiąca. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

1. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Sabiny Kokoszka, Jolanty Fura i Małgorzaty Hus. Do sprzątania w tym tygodniu proszę rodziny pań: Agnieszki Czenczek, Eweliny Gazda i Krystyny Szczepańskiej.