24 Niedziela zwykła – 11.09.2022 R. – OGŁOSZENIA

with Brak komentarzy
  1. W dniach od 11 do 17 września br. 12 Tydzień Wychowania. Jego hasłem są Jezusowe słowa: „Ja jestem drogą i prawdą, i życiem”
  2. W liturgii tygodnia:

– w poniedziałek wsp. Najśw. Maryi Panny Rzeszowskiej

– we wtorek wsp. Św. Jana Chryzostoma

– w środę – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

– w czwartek – wsp. Najśw. Maryi Panny Bolesnej

– w piątek wsp. Św. Męczenników Korneliusz i Cypriana i 3 piątek miesiąca – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

– w sobotę rocznica najazdu Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku.

– w przyszłą niedzielę – Niedziela Środków Społecznego Przekazu – zbiórka do puszek na Radio VIA.

  1. Przypominam i zachęcam do udziału w Festynie – Zakończenie Lata w Tabernie pod Sosnami. Początek o godz. 1500. Przygotowanych jest wiele atrakcji, a wśród nich możliwość przelotu balonem i pokazy Strong Men-ów, to nowe atrakcje, których nie ma na plakacie.
  2. Misjonarze Saletyni zapraszają do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcuna uroczystości odpustowe, które odbędą się w dniach od 15 – 19 września 2022 r. Suma odpustowa w niedzielę 18 września
    o godz. 11.00.
  3. Stowarzyszenie Mężczyźni Świętego Józefa zaprasza polskich mężczyzn na Jasną Górę. Spotkanie zostało zaplanowane na sobotę 24 września 2022 r. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej oblezenie.mezczyzni.net.
  4. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Marii Darowskiej – Anusik, Anety Anusik i Mirosławy Janik. Do sprzątania w tym tygodniu proszę rodziny państwa młodych.
  5. W przyszła niedzielę 3 miesiąca DRP będzie oczekiwać na ofiary.