26 Niedziela zwykła – 25.09.2022 R. – OGŁOSZENIA

with Brak komentarzy
  1. W liturgii tygodnia:

– we wtorek wsp. Św. Wincentego a Paulo

– w środę – wsp. Św. Wacława

– w czwartek – Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Michała

– w piątek – wsp. Św. Hieronima

– w sobotę – wsp. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, 1 sobota miesiąca i rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Zapraszam do uczestnictwa dzieci, młodzież, starszych. Proszę rodziców i dziadków, aby pomogli dotrzeć na nabożeństwa młodszym dzieciom zwłaszcza przygotowującym się do I komunii Św.

  1. 2 października o godzinie 15.00 RZESZOWSKA PROCESJA RÓŻAŃCOWA, rozpoczynająca obchody Dnia Papieskiego w naszej diecezji. Po procesji odbędzie się u OO. Bernardynów Msza Święta.
  2. W sobotę, 8 października 2022 r. odbędzie się VII Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Sanktuarium św. Jana Pawła II oraz Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach. Szczegółowy program pielgrzymki można znaleźć na stronie: apostolatmargaretka.pl .
  3. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Agnieszki Cyran, Moniki Wójcik, Barbary Szymkowicz. Do sprzątania w tym tygodniu proszę rodziny pań: Marty Nikiel, Beaty Jamróz i Renaty Ruman.
  4. Sołtys Wsi Kielnarowa zaprasza dziś o godz. 1200 do Domu Ludowego na Zebranie Wiejskie.
  5. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” i Green Office Ecologic prowadzą zbiórkę elektrośmieci, która wesprze misjonarzy. Można przywozić sprzęt AGD i RTV, sprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny (komputery, drukarki, faksy , telefony itp. Zbiórka odbędzie się 30 września, w piątek, od rana do godz. 1000. Zużyty sprzęt proszę składać w rogu parkingu przy bramie do kościoła.