28 Niedziela zwykła – 09.10.2022 R. – OGŁOSZENIA

with Brak komentarzy
  1. W liturgii tygodnia:

– we wtorek wsp. Bł Honorata Koźmińskiego i dzień imienin Ks. Bpa Edwarda Białogłowskiego.

– w sobotę wsp. Św. Teresy od Jezusa

  1. 14 października br. w rzeszowskiej Farze obchody  Dnia Edukacji Narodowej. Msza św. pod przewodnictwem JE Biskupa Jana Wątroby o godz. 18.00   Szczegóły na plakacie.
  2. W dniu 15 października o godz. 17:00 na cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie odbędzie się pogrzeb dzieci zmarłych przed narodzeniem.
  3. 16 października o godz. 20:00 w sanktuarium św. Józefa na Staromieściu odbędzie się czuwanie modlitewne i Msza św. w intencji rodzin, które utraciły swoje dzieci.
  4. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza na Diecezjalny Dzień Skupienia w dniu 15 października 2022 r. (sobota) w DD Tabor w Rzeszowie. Rozpoczęcie o godz. 8.30. Szczegółowy program znajduje się na plakacie.
  5. W niedzielę, 16 października br. XXII Dzień Papieski pod hasłem „Veritatis splendor”. Zbiórka do puszek na Fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży.
  6. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Haliny Kalita, Grażyny Mierzwa i Janiny Janda. Do sprzątania w tym tygodniu proszę rodziny pań: Józefy Prokop, Wandy Kołczyn i Alicji Maciołek.
  7. Jest kolejny darmowy numer czasopisma „Dobre Nowiny”.
  8. Msze Św. i nabożeństwo różańcowe o godz. 1800. Zapraszam i zachęcam do wspólnej modlitwy.