30 Niedziela zwykła – 23.10.2022 R. – OGŁOSZENIA

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Składka na misje.

– w piątek Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

1. W piątek 28.10. o godz. 1930 w Parafii Budziwój – Dekanalne spotkanie Młodych w ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży. Zachęcam młodzież do skorzystania z tego spotkania.
  2. Rekolekcje dla Rodzin odbędą się w DD Tabor od 28-30.10.2022 r Szczegóły na plakacie.
  3. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła, kwiaty i złożoną ofiarę rodzinom pań: Małgorzaty Janda, Eweliny Kluska, Krystyny Leniart i Agnieszki Cagara. Do sprzątania w tym tygodniu proszę rodziny pań: Anny Rusinek, Haliny Zawiło i Małgorzaty Biega.
  4. Dziękuję bardzo panom: Krzysztofowi Tereszkiewiczowi i Januszowi Wróbel za uporządkowanie nagrobka ks. Stanisława Krauza – pierwszego rektora naszego kościoła. Bóg zapłać!
  5. Dziękuję bardzo Szymonowi Tereszkiewiczowi za wykoszenie trawy na cmentarzu. Bóg zapłać!
  6. Msze Św. i nabożeństwo różańcowe o godz. 1800.