32 Niedziela zwykła – 06.11.2022 R. – OGŁOSZENIA

with Brak komentarzy
  1. Dziś 1 niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W liturgii tygodnia:

– w środę Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

– w czwartek wsp. Św. Leona Wielkiego.

– w piątek wsp. Św. Marcina, Narodowe Święto Niepodległości – udekorujmy nasze domu flagami narodowymi. W tym dniu Biskup Rzeszowski udziela wszystkim wiernym dyspensy od zachowania pokutnego charakteru piątku. Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w tym dniu pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza w kościele farnym w Rzeszowie o godz. 10.

– w sobotę wsp. Św. Jozafata Kuncewicza.

– w przyszłą niedzielę Światowy Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

  1. Katolicka grupa Odnowy w Duchu Świętym Miriam zaprasza na Msze Świętą i nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duszy, ciała i psychiki w dniu 9 listopada o godz. 18.00 w DD Tabor.
  2. Dom Ludowy w Kielnarowej zaprasza na wieczór patriotyczny „Z Pieśnią do Niepodległości” 10 listopada o godz. 1745. W Programie występ Zespołu Śpiewaczego Kielnarowianie i prelekcja Zenona Fajgera z IPN w Rzeszowie.
  3. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Marii Wójcik, Renaty Warchoł i Anny Dziura. Do sprzątania w tym tygodniu proszę rodziny pań: Marty Mackiewicz, Krystyny Walas i Grażyny Chruściel.