33 Niedziela zwykła – 13.11.2022 R. – OGŁOSZENIA

1. Dziś Światowy Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka do puszek na pomoc Ukrainie.

– w czwartek wsp. Św. Elżbiety Węgierskiej.

– w piątek wsp. bł. Karoliny Kózkówny – Patronki Diecezji i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

– w przyszłą niedzielę – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela w roku liturgicznym i święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

1. Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza do udziału w Światowym Dniu Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej, który odbędzie się w Uroczystość Chrystusa Króla w Rzeszowie. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie. Zachęcam młodzież do udziału w tej ciekawej formie świętowania.
  2. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Marty Mackiewicz, Krystyny Walas i Grażyny Chruściel. Do sprzątania w tym tygodniu proszę rodziny z kolejnego rejonu parafii.