Boże Narodzenie – 25.12.2022 r. – Ogłoszenia

1. Jutro Święto Św. Szczepana – pierwszego męczennika. Na sumie poświęcenie owsa. Msze św. jak w niedzielę.
  2. We wtorek Święto Św. Jana Ewangelisty. Po Mszy św. poświęcenie wina. To także dzień imienin ks. Bpa ordynariusza – módlmy się w Jego intencji.
  3. W piątek Święto Świętej Rodziny z Nazaretu, Jezusa Maryi i Józefa.
  4. W sobotę godz. 1600 o zakończenie Roku Pańskiego 2022. Przyjdźmy by podziękować za cały rok i przeprosić za niedoskonałości.
  5. W przyszła niedzielę pierwszy dzień Nowego 2023 Roku – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.
  6. Zachęcam do modlitwy przy szopce zarówno starszych jak i dzieci.. Ukazujmy dzieciom tajemnicę Bożego Narodzenia, a wszyscy powierzajmy się narodzonemu Zbawicielowi.
  7. Dziękuję bardzo za przygotowany program słowno-muzyczny p. organiście Pawłowi Klimaszowi, Tomaszowi Borowcowi, Sonii Kozdrańskiej, Justynie Kupiszewskiej i całej scholi za przybliżenie tajemnicy Bożego Narodzenia w poezji i kolędach.
  8. Dziękuję bardzo scholi i ministrantom za przygotowanie szopki, a naszym strażakom za przywiezienie, ustawienie i udekorowanie choinek. Dziękuję także rodzinie państwa Franciszka i Danuty Klimasz za ofiarowane choinki. Niech Boża Dziecina wszystkim błogosławi!
  9. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Justyny Sowa, Agnieszki Kozubek i Anny Stanowskiej Do sprzątania w tym tygodniu proszę rodziny pań: Anny Pitera, Katarzyny Tereszkiewicz i Marii Bacior.
  10. Na radosne święta Bożego Narodzenia składam najserdeczniejsze życzenia: wszystkim parafian, chorym, cierpiącym i samotnym, a także gościom. Niech narodzone Boże Dziecię wszystkim błogosławi, niech będzie źródłem radości i wzajemnej miłości, daje siły do pokonywania trudności, umacnia w chorobie i niech darzy pokojem i nadzieją na każdy dzień. Radosnego świętowania i błogosławionych Świąt. Szczęść Boże!