Niedziela Chrztu Pańskiego – 08.01.2023 R. – Ogłoszenia.

1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Dzisiejszą niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego.
  3. Przypominam i zapraszam na Mszę św. kolędową, modlitwy i błogosławieństwo kolędowe.

– w poniedziałek proszę rodziny: – od numeru 10 – 89.

– we wtorek rodziny: od numeru 90 – 164.

– w środę rodziny; od numeru 201 – 377.

Na każdej Mszy św. poświęcimy wodę, dlatego proszę przynieść naczynia z wodą do poświęcenia. Po powrocie do domu zgromadźmy się przy stole jak podczas kolędy, odmówmy modlitwy za żywych i zmarłych i poświęćmy dom wodą święconą.

1. W przyszłą niedzielę – 3 niedziela miesiąca. DRP będzie oczekiwać na ofiary.
  2. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Barbary Kaplita, Ewy Kaplita i Anny Kaplita, Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę kolejne rodziny.