5 Niedziela Zwykła – 05.02.2023 R. – Ogłoszenia.

1. Dziś 1 niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu. Dziś także wspominamy Św. Agatę. Po sumie poświęcenie chleba, wody i soli i zmiana tajemnic różańcowych.

– w poniedziałek – wsp. Św. Pawła Miki i Towarzyszy.

– w piątek – wsp. Św. Scholastyki.

– w sobotę – Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień chorego. Centralna uroczystość w Diecezji Rzeszowskiej odbędzie się w tym dniu w bazylice OO.Bernardynów w Rzeszowie o godz. 9.00. Będzie ona transmitowana przez Radio „Via” oraz Radio Rzeszów.

1. Katolicka grupa Odnowy w Duchu Świętym „Miriam” zaprasza na nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duszy, ciała i psychiki w dniu 8 lutego br. o godz. 18.00 w DD Tabor. W planie: konferencja, Msza Święta i modlitwy.
  2. W piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  3. Dziękuję druhnom i druhom strażakom, scholii i ministrantom za pomoc przy rozbieraniu choinek i szopki. Bóg zapłać!
  4. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Iwony Hoszko i Lucyny Kusz. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Renaty Kuna i Iwony Lampart.
  5. Dziękuję także Firmie p. Marka Domino za odśnieżanie parkingu. Bóg zapłać!