2 Niedziela Wielkiego Postu – 05.03.2023 R. – Ogłoszenia.

with Brak komentarzy
 1. Dziś 1 niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie Gorzkie Żale i zmiana Tajemnic różańcowych.
 2. W także „Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami” Zbiórka do puszek na pomoc misjonarzom.
 3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
 4. We wtorek po Mszy św. zbiórka ministrantów.
 5. W środę 8 marca – Dzień Kobiet. I dzień Wizytacji Kanonicznej naszej Parafii. O godz. 1200 E. Ks. Biskup Edward Białogłowski odwiedzi naszą szkołę: spotka się z dziećmi i nauczycielami i pracownikami szkoły. O godz. 1600 w kościele będzie uroczyste powitanie, a następnie spotkanie z grupami parafialnymi, Natomiast o godz. 1700 udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z klasy VIII. O przygotowanie kościoła na tę uroczystość proszę rodziców kandydatów do bierzmowania.
 6. Dom Ludowy w Kielnarowej w dniu 11 marca zaprasza na Dzień Kobiet, który rozpocznie się o godz. 1730. Szczegóły na plakacie.
 7. W przyszła niedzielę zbiórka do puszek na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii, oraz na pomoc dla Ukrainy.
 8. Kustosz Sanktuarium Św. Józefa w Rzeszowie – Staromieściu zaprasza na Uroczystości Odpustowe. Szczegóły na Plakacie.
 9. Instytut im. Św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie przyjmuje zapisy na Kurs dla fotografów i kamerzystów liturgicznych. Szczegóły na stronie internetowej Instytutu.
 10. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Małgorzaty Horzępa, Dominiki Hałoń i Renaty Łazarz. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Marii Legięć, Elżbiety Kotarba i Bogusławy Kotarba.
 11. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie Kiermaszu Słodkości, za upieczone ciasta, złożone ofiary. Dziękuję także niezawodnym naszym strażakom. Podczas kiermaszu zostało zebrane 5500,00 zł. Wszystkim, za wszelkie dobro i ofiary serdeczne Bóg zapłać!