Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 28.05.2023 R. – Ogłoszenia

1. Dzisiejszą niedzielą kończy się okres wielkanocny.
  2. Dziś za odśpiewanie Hymnu do Ducha Świętego możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. W poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła.
  4. W środę zakończenie nabożeństw majowych.
  5. Od czwartku rozpoczynamy miesiąc czerwiec i nabożeństwa do Serca Pana Jezusa.
  6. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kaplana i 1 czwartek miesiąca.
  7. W tym tygodniu także 1 piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 1630.
  8. W sobotę, 1 miesiąca Msza Św. tradycyjnie przy kapliczce na Łanach. Zachęcam do uczestnictwa.
  9. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójce Przenajświętszej – odpust w Tyczynie.
  10. W Uroczystość Bożego Ciała, 8 czerwca 2023 r. w Parku Sybiraków w Rzeszowie o godz. 19.00. koncert „Jednego Serca Jednego Ducha”. Wstęp wolny.
  11. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła, kwiaty rodzinom pań: Agnieszki Majda, Agnieszki Domino, Małgorzaty Zawiło. W tym tygodniu proszę rodziny państwa młodych.
  12. Dziękuję bardzo p. organiście za umajenie kościoła. Bóg zapłać!